MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13956756
nr 1395 6756
Byrå
sengustaviansk stil, mahogny. Bredd: 91. Djup: 49 cm, höjd: 83 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:11:58
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.300 kr